Õpi parimatelt

Artiklid meistritele

Liimitud majad

Liimitud majad


Tänapäeva arhitektuuri meistriteosed ja mitmekorruselised korterelamud ehitatakse kokkuliimimise teel puidust, mis on taastuv ehitusmaterjal. Tänu uusimale liimitehnoloogiale on see maja ehitamiseks kõige jätkusuutlikum ning ohutum viis.

Silikoonhermeetiku kolletumise või kahjustumise võimalikud põhjused

Värvid:
- Vesialusel värvid, mis sisaldavad formaldehüüdi eraldavaid biotsiide, võivad põhjustada koltumist.

Pesu ja muud rõivad

Mida mehed ja naised riiete all kannavad – see on jätkuvalt erutav ja vuajeristlik küsimus. Vastus on alati sama: liime.

Liimid lähevad lendu!

Liimid lähevad lendu!


Lennunduse areng on viimase 60 aasta jooksul olnud üsna muljetavaldav. Tänapäeval lendame suvalisse maailmanurka, nagu oleks see kõige loomulikum asi maailmas. Aga samavõrd imetlusväärne on olnud ka liimide areng sama perioodi jooksul.

Burj Khalifa – pilvepiiril

Burj Khalifa – pilvepiiril


Maailma kõrgeima hoone Burj Khalifa kõrgus on uskumatud 828 meetrit. See on Dubai tõeline tõmbenumber.

Seinad värviliseks liimide abil

Seinad värviliseks liimide abil


Seinad on nagu kameeleonid. Ükskõik, kas soovid küpse ookri või terrakotaga sooja vahemerelist kuma või hoopis moodsalt jahedaid toone, osava värvikasutusega saab luua täiusliku meeleolu.

Faktid, mida sa jalgpallist enne ei teadnud

Faktid, mida sa jalgpallist enne ei teadnud


Jalgpall on kindlasti maailma populaarseim spordiala, aga vaid üksikud jalgpallifännid või -mängijad on mõtisklenud selle üle, kui tähtsat rolli mängivad jalgpallis liimid.

Maailm miniatuuris

Maailm miniatuuris

Mudelite ehitamine on endiselt väga populaarne harrastus. Võib-olla seepärast, et see toob meis välja lapsemeelsuse või inseneriande.

Klassikaline kleeppaber, mis leiutati kirikukooris

Klassikaline kleeppaber, mis leiutati kirikukooris


Me kõike teame neid, me kõik kasutame neid: Post-it® märkmepaberid, kaasaegse teaduse „ime“, on saadaval väga erineva kuju ja värviga.

Polüuretaanvahust hiigelskulptuurid Tallinna vallutamas

Polüuretaanvahust hiigelskulptuurid Tallinna vallutamas


Eesti suurim etenduskunstide festival Tallinn Treff toob publikuni kõikvõimalikke veidraid ja vapustavaid kunstiteosed, millest aga ükski ei ole seni saanud ligilähedalegi eelmise aasta festivalil esmakordselt välja pandud kaheksale hiigelskulptuurile.

Ohutumad autod tänu liimidele

Ohutumad autod tänu liimidele


Tänu uudsete liimide väljatöötamisele on „liimitud autod“ oma eelkäijatest turvalisemad ning ökonoomsemad. Autotööstuses asendavad liimid mitmes kohas traditsioonilisi keeviseid. 

Hobiaedniku originaalne taimekasvatuspott

Hobiaedniku originaalne taimekasvatuspott


Tänapäeva aina rohelisema mõtlemisega maailmas on inimesed hakanud aina enam kasvatama rõdudel, aknalaudadel ja terrassidel taimi nii silmailuks kui ka toiduks.

Kaitske oma maja niiskuse ja soojuskadude eest

Soklikorruse katmise küsimus kerkib päevakorda tavaliselt kahel juhul: esiteks esteetilisuse küsimus ja teiseks põhjuseks on loomulikult kaitsta maja konstruktsioone niiskuse ja temperatuurkõikumiste eest.

Mis on EasyGun aplikaatori eelised?

Mis on EasyGun aplikaatori eelised?

Kõrrevahuaplikaatorile petlikult sarnane EasyGun aplikaator annab võrreldes tavalise kõrrega oluliselt parema tulemuse ning on lihtne kasutada isegi kui varem pole vahuga kokkupuuteid olnud. EasyGun aplikaatoriga ehitusvaht on suunatud eelkõige kodutarbijale või väikeehitusfirmale, kes kasutavad ehitusvahtu vaid mõned korrad kuus ega ei pea vajalikuks vahupüstoli ostmist.

Sinu arvamus on meile tähtis

Et me saaksime teha paremaid ja kauakestvamaid tooteid ning Teid paremini teenindada, ootame alati Teie küsimusi, arvamusi ja ettepanekuid.

Please fill in all required fields.
Suured tänud tagasiside eest!