Ucz się od Fachowców !

Skrót wiadomości

Świat w miniaturze

miniatureKleje i uszczelniacze znalazły zastosowanie w dziedzinie budowy modeli. Jest to wciąż bardzo popularne hobby, gdyż przypomina nam dzieciństwo i umożliwia stanie się inżynierem budownictwa choć przez chwilę. Każdego roku tysiące zwiedzających gromadzi się na specjalnych targach budowy modeli, aby wspólnie cieszyć się tym wyjątkowym hobby. Jest to istny raj dla entuzjastów modelingu: samochody, statki, samoloty, pociągi, maszyny parowe, balony na ciepłe powietrze, sterowce, domy, drzewa, krajobrazy i ulice – wszystko oczywiście w miniaturze z zachowaniem oryginalnego wyglądu. Istotne jest, że większość modeli zbudowana jest przy użyciu kleju.

Festiwal rzeźb w Tallinie

nunn_6

Podczas największego kulturalnego festiwalu w Estonii pokazywane są różnego rodzaju rzeźby. Wśród nich również te wykonane w całości z pianki poliuretanowej!

Jakie są korzyści z używania aplikatora EasyGun?

EasyGun_Applicator_silverEasyGun to doskonała alternatywna dla pianki pistoletowej, dzięki załączonemu aplikatorowi można stosować piankę w sposób prawidłowy i wydajny.
Dobrze mieć taką pianę zawsze w aucie, ten produkt doceni każdy montażysta który będzie miał do wykonania niewielką pracę montażową.
Aplikator EasyGun z powodzeniem zastąpi również pistolet montażowy jeśli ten np. zepsuje się w czasie pracy.

Uszczelniacze hybrydowe łączą w sobie właściwości silikonu i uszczelniacza poliuretanowego

SealFix_roof-metalbrick

Uszczelniacz hybrydowy to nowo opracowany typ uszczelniacza, powstały z połączenia silikonu i uszczelniacza poliuretanowego, dzięki czemu otrzymujemy uszczelniacz łączący w sobie właściwości obu produktów. Uszczelniacz hybrydowy zapewnia wygodę i czystość użytkowania, trwałą elastyczność, jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny w użytkowaniu. Poliuretan zawarty w uszczelniaczu zapewnia doskonałe właściwości: wytrzymałość mechaniczną, dobrą przyczepność i odporność na wahania temperatury.

Jak samemu stworzyć skrzynkę na rośliny?

W dzisiejszych czasach, kiedy świat zmierza w kierunku ekologicznego stylu życia, coraz więcej osób zaczyna hodować dekoracyjne rośliny ozdobne na swoich balkonach, parapetach i tarasach.

YOUR OPINION IS VALUABLE TO US

Naszym celem jest tworzenie coraz lepszych produktów, zależy nam na ich jak najlepszej jakości i wytrzymałości - czekamy na Państwa pytania, opinie i propozycje.

Please fill in all required fields.
Dziękujemy za Twoją opinię